درباره ما


موسسه حسابداری ایلیا حساب با پشتوانه سرمایه های انسانی با تجربه و بروز در حرفه مالی به شما کمک خواهند کرد تا کسب و کار خود را توسعه داده و به اهداف خود برسید و درآمد مجموعه را افزایش دهید، یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود اشخاص اقتصادی رشد نکنند و با جرائم مالیاتی – بیمه ای و … از مسیر اصلی جدا شوند، آن است که بر روی واحد مالی خود بطور موثر کار نکرده اند.

شرکت حسابداری ایلیا حساب خدمات حسابداری متوعی برای مشتریان ارائه داده است از اجرای طرح حسابدار کمک گرفته تا ارائه خدمات حسابرسی و مشاوره مالی ، مشاوره مالیاتی و تحریر دفاتر حضوری و تلفنی همچنین ایلیا حساب با ایجاد فرم اینترتی استعلام قیمت حسابداری کلیه مشتریان را در کوتاه ترین زمان از هزینه خدمات حسابداری آگاه میسازد.

همچنین مجموعه ایلیا حساب بعنوان نماینده رسمی نرم افزار حسابداری سپیدار با ایجاد شرایط ویژه از جمله نصب و ارسال رایگان به همراه استقرار کدینگ شرایط استثنایی برای خریدان این نرم افزار حسابداری ایجاد نموده است. متقاضیان خرید نرم افزار حسابداری میتوانند با ارتباط به کارشناسان مجرب ایلیا حساب مشاوره حرفه ای و بی طرفانه ای در خصوص نرم افزار حسابداری دریافت نمایند.

عاملیت فروش سپیدار سیستم

شرکت حسابداری ایلیا حساب عاملیت فروش و مشاوره نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آسیا، خدماتی در کنار دیگر خدمات شرکت سپیدار قرار داده است که شرایط خرید این نرم افزار محبوب را بیش از پیش برای متقاضیان تسهیل نموده که در ادامه به آن می پردازیم…

لوگو تدوین حساب