نرم افزار حسابداری سپیدار چیست؟

نرم افزار سپیدار چیست؟ | مهمترین ویژگی های نرم افزار سپیدار

هر شرکت و سازمانی در مراحل مختلف کارشون با چالش های مختلفی رو به رو میشن یکی از مهمترین این چالش های مدیریت مالی و مدیریت حسابداری شرکت ها است. مشکلاتی مثل مدیریت وجوه نقد و گزارش گیری های مختلف، پایان سال مالی، پرداخت حقوق کارکنان و محاسبه اضافه حقوق، مدیریت چک ها و مشکلاتی از این قبیل. نرم افزارخدمات حسابداری سپیدار سعی کرده با توجه به شرایط مختلف بازار این مشکلات رو تا حدود زیادی حل کنه.

کاربرد ها و ویژگی های نرم افزار سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به چند دلیل معمولا بین مدیران کسب و کار ها، حسابدار ها و مدیران مالی محبوب است. کد گذاری پیشرفته و مناسب، آماده سازی و آپدیت کردن انواع اظهار نامه ها و نامه های گوناگون بدون از دست رفتن وقت و در سریع ترین زمان از ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری سیپدار سیستم است که با محیط ساده و کارآمد باعث افزایش محبوبیت این برنامه حسابداری شده است.

مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم:

در لیست زیر سعی کردیم چندتا از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری سپیدار رو آماده کنیم تا بتونید با سایر نرم افزار های حسابداری مقایسه کنید. این لیست شامل:
 • نصب و آماده سازی بسیار سریع در کمترین زمان ممکن
 • دریافت ساده انواع گزارش های مروری و نمودار های مدیریتی انواع گزارش های در فرمت های Text، PDF، Excel، Word
 • سپیدار با رعایت استاندارد های جهانی ارتباط با شرکت های خارجی رو تسهیل کرده در سپیدار قابلیت استفاده از چند زبانی و چند ارزی وجود دارد.
 • سپیدار با یکپارچگی بین سیستم های خودش باعث سرعت بخشیدن به کسب و کار شما میشود.
 • سیپدار شما رو همواره به روز و با آخرین تغییرات منطبق میکند. گزارش های مختلفی مثل ارزش افزوده، مالیات حقوق، گزارش های خرید، فروش فصلی و بیمه تامین اجتماعی در سپیدار تعریف شده و تغییرات آن از طریق باشگاه مشتریان در اختیار شما قرار میگیره.
سادگی نرم افزار تدوین حساب آسیا

آسودگی در کسب و کار با نرم افزار سپیدار سیستم

سیپدار همیشه سعی داشته که پیشرفته ترین امکانات رو در ساده ترین حالت ممکن در اختیار مشتریان خودش قرار بده تا بتونین با استفاده از نرم افزار سپیدار دغدغه های مالی خودتون رو از بین ببرید و از مدیریت کسب و کارتون لذت ببرید. سپیدار با ظاهری ساده اما پیشرفته و امکاناتی مثل گزارش گیری در فرمت های مختلف، نصب و راه اندازی ساده، پشتیبانی همه روزه، مدیریت مالی رو برای مدیران کسب و کار ها آسوده کرده.

کاربری ساده نرم افزار سپیدار سیستم

نرم افزار سپیدار پیشرفته و قوی، اما کاربری ساده

نرم افزار حسابداری سپیدار با کد گذاری مناسب، تالیف به موقع دفاتر قانونی به صورت تجمیعی یا روزانه، تهیه و آماده سازی گزارش های قانونی ترازنامه، صورت حساب سود و زیان و تهیشه گزارش های متنوع بدون نیاز به اتلاف وقت کار رو برای حسابدار ها، مدیران و موسسه های مالی کار آسون و سریع کرده.

با نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم شما میتونید به صورت خودکار حساب های سود و زیان رو انجام بدید و صدور سند های افتتاحیه و اختتامیه و عملیات های پایان سال مالی رو در کمترین زمان و به راحتی و آسودگی انجام بدید.

برخی دیگر از امکانات پیشرفته نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم:

 • انواع کدگذاری پیشفرض مناسب بازرگانی ها، تولیدی ها، شرکت های خدماتی و پیمانکاری
 • تحریر دفاتر قانونی در ساده ترین حالت ممکن
 • انجام خودکار عملیات های پر حجم و زمان بر پایان سال مالی
 • گزارش های گردش حساب و مانده حساب در سطوح به تفکیک و به صورت دلخواه
 • پیوست ضمیمه به سند های حسابداری
 • تبدیل ارز ها و واحد های پولی مختلف و ارز پایه در عملیات های تجاری و صدور سند تسعیر ارز
دریافت و پرداخت در نرم افزار سپیدار سیستم

یادآوری دریافت ها و پرداخت ها در نرم افزار حسابداری سپیدار

معمولا یکی از دغدغه های اصلی در کسب و کار ها مدیریت وجه نقد است. وجه نقد مهمترین دارایی هر شرکت و کسب و کاری است نرم افزار حسابداری سپیدار با ارائه راهکار هایی مانند یادآوری سررسید ها، چک های پرداختی و دریافتی باعث شده راحت تر و سریع تر شرکت ها بتونن وجه نقد خودشون رو مدیریت کنند.

یکی از مهم ترین اصول در هر کسب و کار مدیریت دارایی و مدیریت وجوه نقد است. اگه که مدیر مالی شما یا حسابدار شما از زمان پرداخت ها و وصول چک ها خبردار نباشد در نتیجه کار به جای سود با بدهی مواجهه میشید و این بدترین قسمت کار است.مهمترین مزیت و کاربرد نرم افزار حسابداری سپیدار در مدیریت مالی و مدیریت وجوه نقد است که یکی از مهمترین اصول هر سازمان و شرکت است.

در لیست زیر اشاره دقیق تری به امکانات بخش دریافت و پرداخت ها در برنامه حسابداری سپیدار کردیم:
 • گزارش کامل از گردش حساب های بانکی و صندوق ها به صورت تفکیک شده
 • دریافت و پرداخت از روش های مختلف مثل چک، حواله، وجه نقد و دستگاه های کارت خوان یا پز
 • راس گیری دریافت ها و پرداخت ها
 • تسویه حساب دستگاه های کارت خوان
 • چاپ انواع چک ها (چک های صیادی و …)
 • چاپ کلر بانک
 • ثبت کامل انواع فرآیند های گردش چک
 • دریافت صورت حساب های بانکی و بررسی مغایرت ها به صورت خودکار و جدا برای هر حساب
حقوق و دستمزد در نرم افزار سپیدار سیستم

حقوق و دستمزد در نرم افزار سپیدار

مطمئنن محاسبه دقیق حقوق کارکنان و پرداخت به موقع حقوق موجب افزایش رضایت کارکنان شما میشه و همین افزایش رضایت بازده کاری شما رو افزایش میده قسمت حقوق و دستمزد نرم افزار سپیدار به شما کمک میکنه که حقوق و مزایا کارکنانتون رو در زمانی مشخص و سر موعد پرداخت کنید تا رضایت کارکنان شما افزایش پیدا کنه.

همچنین سیستم گزارش گیری در قسمت دستمزد و حقوق نرم افزار سپیدار به شما کمک میکنه بایگانی دقیقی از پرداختی هاتون داشته باشید علاوه بر دسترسی آسان میتونید به راحتی با شرکت ها و سازمان های دیگه ای مانند سازمان بیمه و دارایی …. ارتباط داشته باشید.

لیستی از امکانات حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار:
 • ثبت اطلاعات دقیقی از قرارداد کارکنان
 • محاسبه مالیات حقوق به روش های مورد تایید دارایی
 • اتصال سیستم حقوق و دستمزد به سیستم ورود و خروج کارکنان به صورت خودکار
 • تهیه دیسک پرداخت حقوق برای تمامی بانک ها
 • تهیه دیسک مورد تایید بیمه و مالیات منتطبق با آخرین تغییرات
 • اطلاع رسانی وام ها، اقساط و پرداختی ها از طریق پیامک به کارکنان
 • امکان محاسبه خودکار کارکرد های روزانه، اضافه کار ها، ماموریت ها و مرخصی کارکنان در نرم افزار تردد
 • ثبت تردد پرسنل با کارت و اثر انگشت
 • تهیه خروجی فایل اکسل از ورود و خروج کارکنان
دارایی ثابت در نرم افزار سپیدار سیستم

دارایی ثابت در نرم افزار حسابداری سپیدار

دارایی ثابت در هر سازمانی یکی از بخش های مهم اون سازمان برای محاسبه هزینه و استهلاک است. دارایی ثابت به دارایی هایی که نمیشوند در طی یک سال آن را مصرف کرد گفته میشه از این لیست میشه اشاره ای به املاک، ماشین آلات، تجهیزات و …. کرد.

سیستم دارایی ثابت سپیدار به شما کمک میکنه این دارایی هارو مدیریت کنید و و از وجود و بهره وری این دارایی ها اطمینان پیدا کنید.

به علاوه اینکه با محاسبه هزینه های استهلاک به شما کمک میکنه محاسبه دقیق تری از بهای تمام شده فعالیت های کسب و کارتون اطلاع داشته باشد.

همچنین شما میتونید از موسسه حسابداری در شرق تهران هم استفاده کنید برای انجام خدمات حسابداری خودتون.

مشتریان و فروش نرم افزار حسابداری سپیدار

مشتریان و فروش نرم افزار سپیدار

مطمئنن مشتریان جزو مهمترین قسمت های کسب و کار ها به حساب می آیند.ما با افزایش رضایت و اعتماد مشتریانمون نسبت به کسب و کارمون میتونیم آن هارو وفادار به کسب و کارمون بکنیم. برای ایجاد این وفاداری و اعتماد نیازه که در سریع ترین زمان ممکن و در ساده ترین حالت فعالیت های مرتبط به مشتریانمون رو مثل فروش و پاسخگویی سریع انجام بدیم.

سیستم مشتریان و فروش نرم افزار سپیدار با بررسی تعداد زیادی از کسب و کار ها و بررسی نیاز مشتریان و همچنین مشکلات کسب و کار ها فرآیندی رو طراحی بکنه تا مشکلاتی که معمولا سر راه هستن برطرف بشن. شما با این سیستم میتونید اطلاعات دقیق و به روز مشتریانتون رو داشته باشید و با در دست داشتن این اطلاعات اعتماد مشتریانتون رو افزایش بدید.

سیستم مشتریان و فروش نرم افزار حسابداری سپیدار با امکانات مختلفی که برای شما آماده کرده باعث شده که این فرآیند رو سریع ترین حالت ممکن انجام بشه. برخی از این امکانات شامل: تعریف انواع فروش، صدور صورت حساب مخصوص مشتریان، محسابه خودکار مالیات ها، یکپارچگی اطلاعات سیستم های مختلف مثل فروش و انبار، حالت های مختلف گزارش گیری، آماده سازی گزارش های فروش فصلی و نمودار های فروش، یادآوری اقتساط مشتریان، ارسال مانده حساب مشتریان از طریق پیامک

همچنین شما با خرید زیرسیستم فروش پیشرفته نرم افزار سپیدار از امکانات زیر هم میتونید بهره ببرید:

 • نمایش موجودی رزرو کالا
 • تعیین دقیق حاشیه سود
 • امکان محاسبه پورسانت بر اساس مشارکت فاکتور
 • تعریف انواع تخفیف به شکل های مختلف

نظرات مشتریان نرم افزار حسابداری سپیدار

مشتریان شرکت ما ارزشمندترین دارایی ما هستند و از اینکه در اداره کسب‌وکارشان به آنان کمک می‌کنیم بسیار خرسندایم بهتر است تا موفقیت آنان را از زبان خودشان بشنویم.

نظر خانم قاسمی حسابدار نمایندگی مدیران خودرو فعال در زمینه فروش و خدمات خودرو

نظر آقای ترک مدیر عامل شرکت پایدار پولیمر اوژن فعال در زمینه تولید قطعات پلاستیکی

چگونگی تهیه نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم بخش های مختلفی رو برای هر کسب و کاری طراحی کرده که شامل نرم افزارهای زیر میشه همچنین میتونید به صفحه قیمت نرم افزار سپیدار برای اطلاع از قیمت و خرید نرم افزار سپیدار مطلع شوید

بسته نرم افزاز حسابداری بازرگانی

بسته نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار مناسب برای شرکت های بازرگانی میباشد که در کنار سیستم های اصلی سپیدار استفاده میشود.

بسته نرم افزاز حسابداری پیمانکاری

بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار مناسب برای شرکت های پیمانکاری میباشد که در کنار سیستم های اصلی سپیدار استفاده میشود.

بسته نرم افزاز حسابداری پخش و سفارش گیری

بسته نرم افزار پخش و سفارش گیری سپیدار مناسب برای شرکت های پخش کننده میباشد که در کنار سیستم های اصلی سپیدار استفاده میشود.

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

بسته نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار مناسب برای شرکت های تولیدی میباشد که در کنار سیستم های اصلی سپیدار استفاده میشود.

بسته نرم افزاز حسابداری خدماتی

بسته نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار مناسب برای شرکت های بازرگانی میباشد که در کنار سیستم های اصلی سپیدار استفاده میشود.

سوالات متداول درباره نرم افزار سپیدار

29 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر
  پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار به چه شکل هستش؟ اگه هنگام کار به مشکل بخوریم کسی هست که مشکل رو برای ما حل بکنه؟

  • سلام وقت شما هم بخیر
   پشتیبانی نرم افزار سپیدار به صورت چت آنلاین و تماس تلفنی در طول روز هست و اگه هنگام کار با نرم افزار سپیدار به مشکل بر بخورین همکاران ما با استفاده از نرم افزار هایی مثل انی دسک مشکلات شما رو حل میکنن تا توی انجام کارهاتون وقفه نیفته

 2. سلام
  ما یک فروشگاه قطعات یدکی داریم و نیاز داریم تا با یه نرم افزار حسابداری به کارهامون و فروش هامون نظم بیشتری بدیم.نرم افزار حسابداری سپیدار مناسب این کار هست؟ اگه نه از چه نرم افزاری میتونیم استفاده کنیم که مناسب باشه؟

 3. سلام وقتتون بخیر
  برای ثبت فاکتور در نرم افزار سپیدار قبلش باید حتما پیش فاکتور بخوره و پیش فاکتور ثبت بشه یا نیازی نیست؟

  • سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   خیر ثبت پیش فاکتور الزامی نیست و بستگی به نیاز کاربرتون و نوع فروشتون میتونید پیش فاکتور ثبت بکنید یا نه

 4. ببخشید من با یکی از نرم افزار های حسابداری مشابه سپیدار کار کردم میخواستم بدونم الان میتونم با نرم افزار سپیدار هم کار کنم یا باید قبلش آموزش ببینم؟

  • سلام دوست عزیز
   تقریبا میشه گفت پایه تمام نرم افزار شبیه به هم هستن اما خب در ظاهر و و برخی امکانات تفاوت هایی باهم دیگ دارند اگه شما با نرم افزار هایی غیر از نرم افزار حسابداری سپیدار کار کرده باشید تا حد خوبی میتونید با این نرم افزار هم کار کنید اما خب طبیعتا باید آموزش هایی هم برای حرفه ای تر شدن ببینید.

 5. ما یک شرکت سمت شرق تهران هستیم و نیاز به راه اندازی نرم افزار سپیدار داریم میخواستم ببینم شرکت شما این کار رو برای ما انجام میده؟

  • سلام دوست عزیز،
   بعله میتونید با شماره های 09194459616 و 02177729216 تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت تلفنی به سوالات شما جواب بدن و راهنمایی و مشاوره های لازم رو دریافت کنید.

  • سلام دوست عزیز
   نرم افزار سپیدار یه نرم افزار حسابداری پیشرفته هست که به صورت کامل تمام نیاز های حسابداری شمارو برطرف میکنه اما خب نیاز داره که کمی دانش حسابداری داشته باشید اما نرم افزار هلو این شکلی نیست. بستگی داره که شما برای چه کسب و کاری بخواید نرم افزار سپیدار رو تهیه کنید. اگه که شرکت هستید مطمئنن نرم افزار سپیدار جزو قوی ترین برنامه های حسابداری در بازار است. اگه که فروشگاه دارید هم میتونید از نرم افزار دشت استفاده کنید که این نرم افزار هم باز یکی از کامل ترین برنامه های حسابداری فروشگاهی در ایران است و کار کردن با اون نیاز به دانش خاصی نداره. باز میتونید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های 09194459616 و 02177729216 تماس بگیرید تا همکاران ما به طور کامل شمارو راهنمایی کنند تا بتونید بهتر و دقیق تر تصمیم بگیرید.

 6. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
  من نیاز دارم با قیمت بسته های مختلف نرم افزار سپیدار رو ببینم تا بتونم برای خریدش تصمیم گیری کنم از کجا میتونم از قیمت ها اطلاع پیدا کنم؟‍

  • سلام دوست عزیز
   میتونید برای اطلاع از قیمت میتونید به صفحه قیمت نرم افزار سپیدار مراجعه کنید تا قیمت بسته های مختلف رو به صورت کامل ببینید.همچنین میتونید برای اطلاع از تخفیف ها و فروش های ویژه با شماره های 09194459616 و 02177729216 تماس بگیرید.
   ممنون از همراهی شما

  • جناب ممدی سلام وقتتون بخیر
   نمیشه گفت که چه نرم افزار بهترین نرم افزار حسابداری هست بسته به شما و نیازتون ممکنه که نرم افزار سپیدار اصلا برای شما کارایی نداشته باشه
   اما خب اگه بخوایم این نرم افزار رو با رقیباش و هم سطح هاش مقایسه کنیم میشه گفت که نرم افزار حسابداری سپیدار میتونه جزو بهترین نرم افزار های حسابداری باشه.

  • سلام خانم نجفی وقتتون بخیر
   بعله نرم افزار سپیدار این امکان رو در اختیار شما میزاره که بتونین از لیست پرداختی هاتون دیکست تهیه کنید.

 7. من قبلن این نرم افزار رو خریداری کرده بودم الان میخوام ماژول حقوق و دوستمزد رو هم بهش اضافه کنم. امکانش هست؟

  • آقای محمودی سلام وقتتون بخیر
   بعله امکانش هست برای خرید ماژول جدید و اضافه کردن به نرم افزار سپیدار تون میتونین با شماره های 09194459616 و 02177729216 تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر